У Комишуваській ОТГ запорізьких пасічників навчали новітнім технологіям

 

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 05 Январь 2018 10:35 Версия для печати

У Комишуваській ОТГ запорізьких пасічників навчали новітнім технологіям

Оцените материал
(1 Голосовать)

З новітніми технологіями, які використовуються у сучасному бджільництві,  запорізьких пасічників ознайомили під час обласного семінару, який відбувся в Комишуваській об’єднаній територіальній громаді Оріхівського району. Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

У його роботі  взяла участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина, представники Запорізького інформаційно-консультаційного центру «Агро-Таврія», керівники та спеціалісти сільгосппідприємств області.

Учасники семінару розглянули питання впровадження новітніх технологій у галузі бджільництва, методи боротьби із захворюваннями бджолиних сімей, ознайомилися з сучасним обладнанням, яке використовується у бджільництві. Слухачі семінару також поділилися досвідом та завданнями формальних і неформальних об'єднань бджолярів.

Крім цього, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина ознайомила учасників з основними напрямками,  передбаченими в проекті Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Запорізької області на 2018-2020 роки. Зокрема, у секторі бджолярства   перспективним напрямом розвитку бачиться  створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів по бджільництву на території регіону.  Ціллю бджолярського кооперативу стане об’єднання дрібних пасічників у організовану господарську структуру. Це допоможе забезпечити виробництво якісної та безпечної продукції бджільництва, надавати послуги з навчання інноваційним технологіям, покращити мікроклімат між бджолярами, органами влади та місцевого самоврядування, налагоджувати співпрацю з партнерами тощо. Функціонування таких кооперативів стане важливим фактором не тільки стабільної діяльності сектору бджільництва, а й розвитку його потенціалу.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 287 раз

Последнее от Анна ЧупринаА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
apple d

Свежий номер

Поиск

Система Orphus