Версия для печати
Четверг, 09 Ноябрь 2017 11:27 Версия для печати

Приходьте! Ще два дубки

Оцените материал
(0 голосов)
Приходьте!  Ще два дубки Фото из архива газеты "МИГ"

 

Подія, яка в суботу, 11 листопада, збере запоріжців біля історико-культурного комплексу "Запорозька Січ" на Хортиці, – водночас сумна і світла. Дубова алея, висаджена на згадку про тих учасників зйомок фільму "Тарас Бульба" (2009 рік, режисер Володимир Бортко), які пішли з життя, поповниться двома деревцями.

Один дубок нагадуватиме про громадського діяча, організатора експериментального загону юних космонавтів імені В.Комарова, першого президента кіноклубу "Сходження" Володимира Кириченка (1947-2016): він брав участь у масовках фільму. А другий дубок посадять на честь члена-кореспондента Академії мистецтв України, блискучого графіка Сергія Якутовича (1952-2017), котрий був головним художником цієї картини.

Прийти на дубову алею і вшанувати пам'ять двох непересічних особистостей, які несли в собі частину хортицького духу, всіх бажаючих запрошують організатори акції: Національний заповідник "Хортиця", Всеукраїнська федерація "Спас", кіноклуб "Сходження", Новий театр і Спілка ветеранів Афганістану міста Запоріжжя.

газета "ZP правда"


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 335 раз

Последнее от Нина Нечипорук