Версия для печати
Четверг, 05 Октябрь 2017 12:31 Версия для печати

Запорожцы получили 135 миллионов гривен "теплых" кредитов

Оцените материал
(0 голосов)

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

у Запорізькій області активно впроваджується Урядова програма енергоефективності, яка передбачає надання кредитів населенню на встановлення твердопаливних котлів, упровадження енергоефективного обладнання та придбання енергозберігаючих матеріалів.

На сьогодні в області населенню видано 8208 кредитів на загальну суму 135,784 млн. грн.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, надано 7648 кредитів на загальну суму 108973,73 тис. грн. для впровадження енергоефективного обладнання та матеріалів; 446 кредитів на загальну суму 6951,179 тис. грн. - на встановлення твердопаливних котлів; 114 кредитів на загальну суму 19860,177 тис. грн. надано об’єднанням співвласників багатоповерхових будинків та житлово-будівельним кооперативам.

За словами фахівців, механізм співфінансування енергоефективних заходів, закладений в основу Урядової програми з енергоефективності, – це співпраця влади та населення, від якої виграють обидві сторони. Влада надає безповоротну фінансову допомогу на утеплення, а населення, вкладаючи ці кошти в енергозбереження, заощаджує на рахунках за комунальні послуги.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 396 раз

Последнее от Шак Владимир