В Запорожской области стартовала осенняя призывная кампания

 

 

reklama-2018 745x93

Среда, 04 Октябрь 2017 09:50 Версия для печати

В Запорожской области стартовала осенняя призывная кампания

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

призовні комісії військкоматів області розпочали роботу в рамках осінньої призовної кампанії. Під час цього призову на військову службу до збройних формувань України будуть призвані 400 юнаків із Запорізької області (по Україні – 10460). Про це повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом Роман Романюк.

До лав Збройних Сил планується відправити 175 осіб, Національної гвардії – 200, Державної спеціальної служби транспорту – 25 юнаків.

Перша відправка з обласного збірного пункту відбудеться 6 жовтня.

Загалом формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їх відправку до військових частин заплановано завершити 28 листопада 2017 року.

 Рішення про призначення призовників до відповідного виду (роду) Збройних Сил та до інших військових формувань призовні комісії приймають з урахуванням освітнього рівня, технічної підготовки, виробничої кваліфікації, придатності до військової служби за станом здоров’я, фізичного розвитку та морально-ділових якостей.

Офіцер наголосив, що призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в АТО не залучатимуться. При цьому на період строкової служби держава забезпечує надання їм соціального пакета, який включає грошову допомогу при призові та звільненні, повне державне утримання під час служби, надання відпустки тривалістю 10 календарних днів.

Час проходження строкової військової служби зараховується до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. За призваними військовослужбовцями зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток за умови офіційного працевлаштування до призову.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 485 раз

Последнее от Шак ВладимирА вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!Перепечатка материалов только с прямой гиперссылкой на mig.com.ua