Версия для печати
Пятница, 06 Октябрь 2017 14:12 Версия для печати

С поезда Перемышль - Киев сняли 30 буянов

С поезда Перемышль - Киев сняли 30 буянов фото с сайта ukrinform.ua

 

За нарушение общественного порядка 30 пассажиров были высажены из скоростного поезда Интерсити+ № 706 Перемышль – Киев.
Порушників громадського порядку висадили на станції «Коростень» (Житомирська область)

Об этом сообщает пресс-служба Укрзализныци.

Через порушення громадського порядку групу пасажирів було висаджено зі швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 706 Перемишль – Київ

5 жовтня 2017 року групу пасажирів у кількості 30 осіб, які подорожували швидкісним поїздом № 706 Перемишль – Київ, було висаджено з поїзда на станції Коростень через порушення громадського порядку та нетактовну поведінку.

 

Під час поїздки у швидкісному поїзді група пасажирів із Перемишля до Києва після відправлення поїзда зі станції Львів почали вести себе зухвало, дуже голосно розмовляти, вживати алкогольні напої, порушувати громадський порядок та заважати спокійно подорожувати іншим пасажирам.

З метою дотримання порядку під час подорожі та для забезпечення комфорту інших пасажирів, а також відповідно до пункту 8.38 Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, цю групу було висаджено на станції Коростень із залученням чергового по вокзалу та представників поліції, а на проїзних документах поставлено відповідні відмітки.

Звертаємося до всіх пасажирів із проханням під час будь-яких подорожей, у тому числі залізничним транспортом, завжди дотримуватися громадського порядку, бути ввічливими та чемними, не порушувати права та законні інтереси інших пасажирів, поважати інших пасажирів.

http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/459527/

До слова, з 16 по 27 жовтня поїзди «Інтерсіті +» сполученням «Київ-Перемишль» курсуватимуть до станцій «Медика» і «Львів» у зв'язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі.

https://zaxid.net/politsiya_visadila_30_pasazhiriv_poyizda_peremishlkiyiv_cherez_porushennya_gromadskogo_poryadku_n1438255

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 307 раз Последнее изменение Пятница, 06 Октябрь 2017 14:20

Последнее от