"Укрзалізниця" вважає незаконним запровадження будь-яких додаткових зборів за перевезення пасажирів територією Криму

 

 

reklama-2018 745x93

Вторник, 04 Ноябрь 2014 19:13 Версия для печати

"Укрзалізниця" вважає незаконним запровадження будь-яких додаткових зборів за перевезення пасажирів територією Криму

Оцените материал
(0 голосов)

 

Укрзалізниця вважає незаконним запровадження будь-яких додаткових зборів за перевезення пасажирів територією Криму. Кримська залізниця про це поінформувала Укрзалізницю телеграмою.

Укрзалізниця не бачить законних підстав для запровадження будь-яких додаткових зборів за проїзд територією Криму, адже це суперечить нормативним актам. До того ж ніяких додаткових зборів, окрім тих, що передбачені внутрішніми і міжнародними тарифами, які встановлені відповідно до чинного законодавства Укрзалізниця не запроваджувала.

Також не зрозуміло, на яких підставах Кримська залізниця вирахувала вартість додаткового збору за проїзд між станціями Криму. Для його оплати вона зобов'язує пасажирів мати при собі певну суму в російській валюті і оплачувати збір у поїзді в пунктах пропуску.  Такі самовільні дії Кримської залізниці, як вважає Укрзалізниця, призведуть до вимушеного збільшення тривалості зупинок поїздів, збоїв у графіку руху та скарг пасажирів.

Як повідомляє у листі керівник самопроголошеної Кримської залізниці Андрій Каракулькін, Кримська залізниця з початку листопада вводить додатковий збір, який будуть брати квиткові касири при перетині контрольно-пропускних пунктів – станцій Армянськ, Джанкой,  Солоне Озеро і діятиме тариф як і на пасажирські поїзди формування РЖД, хоча перевезення пасажирів здійснюється у поїздах формування українських залізниць.

Сайт "Укрзалізниці" http://www.uz.gov.ua


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 1514 раз Последнее изменение Четверг, 06 Ноябрь 2014 16:25


А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!Перепечатка материалов только с прямой гиперссылкой на mig.com.ua