Версия для печати
Пятница, 01 Декабрь 2017 15:44 Версия для печати

Філософія розумного вибору ліжка для школяра

Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні навіть серед дорослих мало хто розуміє, що м’яке ліжко забезпечує лише ілюзію повноцінного відпочинку. Тонучи у пухкому матраці, діти та підлітки не отримують такої необхідної в їхньому віці підтримки хребта. Тому до вибору ліжка для школяра важливо підійти з відповідальністю: звертати увагу на матеріали, надійність конструкції, висоту бортиків та, звісно, дизайн.

 

Спеціалісти магазину м’яких меблів Pufetto розуміються на підборі правильного ліжка для людей будь-якого віку. Тому рекомендують зробити процес вибору ліжка цікавим і для самої дитини. Важливо врахувати її думку, адже саме у дитячому віці формуються власні смаки та погляди.

 

Не слід забувати, що кімната підлітка — це його маленький світ. А тому краще уникати категоричних висловлювань на кшталт «нам краще знати» і «ми так вирішили». Інтер’єр приміщення буде безпосередньо впливати на настрій дитини, і якщо меблі будуть куплені проти її волі, — це може постійно викликати відчуття пригнічення.

 

Матеріал виготовлення

 

Найкращий варіант ліжка для дитини — з масиву натурального дерева. Такі меблі дихають самі та дозволяють дихати тілу. Також натуральне дерево має неповторний запах і особливу енергетику. Звісно, окремі деталі можуть бути виготовлені з МДФ — найбільш безпечного замінника дерева, але каркас повинен бути дерев’яним: береза, дуб, бук, ялина, сосна.

 

 

Пластикові моделі передусім привертають увагу різноманіттям дизайну. Такі ліжка можуть бути виготовлені у формі автомобіля, літака чи інших яскравих предметів, що неодмінно збудить цікавість і фантазію дитини. Але тут варто пам’ятати, що пластик — це синтетичний матеріал, який не дихає. Звісно, всі сучасні вироби проходять обов’язкову сертифікацію і не містять шкідливих матеріалів, але від цього назвати їх екологічно чистими все одно не можна.     

 

Серед іншого слід відзначити, що пластикове ліжко все ж менш надійне, аніж дерев’яне. Дитяча кімната — це, як правило, місце активних ігор, а пластик може дати тріщину чи навіть проломитися від удару.

 

Розміри

 

Розміри у кожному випадку підбираються індивідуально. Стандартними для дошкільників у віці від 3 до 7 років вважаються розміри 70 × 140 см і 70 × 150 см.

 

Для школярів краще підбирати моделі з класичним односпальним місцем шириною від 70 до 90 см і довжиною 190 або 200 см.

 

Матрац

 

 

Спеціалісти рекомендують зупинитися на безпружинному матраці з середнім або високим рівнем жорсткості. Такі моделі виготовляються на основі декількох шарів наповнювачів — пінополіуретану, латексу, кокосової койри. Матраци можуть відчутно відрізнятися за характеристиками в залежності від використаних матеріалів, проте в цілому всі вони мають чудові ортопедичні якості та забезпечують підтримку хребта у правильному положенні. Останній момент вкрай важливий для формування у дитини рівної постави.

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 


Прочитано 545 раз Последнее изменение Пятница, 01 Декабрь 2017 16:14

Последнее от