Запорожцы отметили День усыновления (фото)

 

 

reklama-2018 745x93

Вторник, 26 Сентябрь 2017 18:20 Версия для печати

Запорожцы отметили День усыновления (фото)

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
Запорожцы отметили День усыновления (фото) Сергей Томко

За участю керівництва облдержадміністрації у концертній залі ім. Глінки відбулося обласне свято з нагоди Дня усиновлення. У заході взяли участь близько 400 прийомних батьків, батьків – вихователів дитячих будинків сімейного типу та опікунів. Як повідомила Антоніна Матвєєва, на сьогодні в сімейних формах влаштування проживає 3288 дітей або 87,4% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всього в області створено 209 прийомних сімей із 435 прийомними дітьми та 31 дитячий будинок сімейного типу, де виховуються 208 дітей. Переважна більшість дітей проживає в сім’ях опікунів та піклувальників. Повідомляе департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Уже не перший рік у Запорізькій області діє програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб із їх числа. Зокрема, на виконання заходів програми в цьому році спрямовано понад 1 млн. грн. субвенції з обласного бюджету на придбання та реконструкцію житла на умовах 50% співфінансування з бюджетів міст та районів області. Також у поточному році Запорізька область отримає майже 17 млн. грн. субвенції з державного бюджету на придбання соціального житла тим дітям, які його потребують.

Під час урочистостей прийомні батьки та опікуни отримали подяки Міністерства соціальної політики України та грамоти обласної державної адміністрації.  

 

Прочитано 1367 раз Последнее изменение Вторник, 26 Сентябрь 2017 18:27

Галерея изображений

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.mig.com.ua/fotoreportazhi/item/31688-zaporozhtsy-otmetili-den-usynovleniya-foto#sigProGalleriad91b088677
joomlamodniyportal.ru

А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!
Перепечатка материалов только с прямой гиперссылкой на mig.com.ua