Нагороджено перших переможців конкурсу «Батько року» (фото, відео)

 

 

reklama-2018 745x93

Пятница, 15 Сентябрь 2017 13:04 Версия для печати

Нагороджено перших переможців конкурсу «Батько року» (фото, відео)

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
Нагороджено перших переможців конкурсу «Батько року» (фото, відео) Сергей ТОМКО

Цього  року облдержадміністрацією  вперше проводиться обласний конкурс «Батько року», приурочений до Всенародного дня батька. Його започаткування має на меті підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства, формування позитивної думки в суспільстві щодо гармонійного поєднання статусів гарного сім’янина та успішного чоловіка.

Учасниками конкурсу стали чоловіки-батьки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.

Хоча  конкурс проводиться вперше, у ньому взяли участь 133 чоловіки у 17  номінаціях. Конкурсною комісією визначено 45 переможців. Напередодні Всенародного дня батька, який відзначається у третю неділю вересня,  відбулося їх нагородження.

Привітала переможців заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

- День батька – молоде свято, запроваджене в Україні в 2009 році, воно ще не стало таким популярним. Але головне, що воно вже є. Адже батько для дитини –  головна людина. Для хлопчиків батько – це приклад мужності, відповідальності. Для дівчаток – як взірець для майбутнього чоловіка. Саме такими є наші переможці, успішні у своїх сферах діяльності, професіонали, але головна їх професія  - бути батьком, - зазначила Зінаїда Бойко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Прочитано 1702 раз

Медиа

Галерея изображений

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.mig.com.ua/fotoreportazhi/item/31348-nagorodzheno-pershikh-peremozhtsiv-konkursu-batko-roku-foto-video#sigProGalleria22e488a7f6
joomlamodniyportal.ru

А вы что думаете?

Спасибо за Ваш комментарий, он будет опубликован после проверки модератором!

apple d

Свежий номер

MIG-2018 01 18 03 1 253x374

 
 

Поиск

Система Orphus