Авторы
подарочная коробка на сайте http://zabantuy.com.ua/giftboxes/ | Советуем металлопластиковые окна, демонтаж старых и установка новых окон.
Анна Чуприна

Четверг, 07 Декабрь 2017 10:37

Підбито підсумки проекту «Цифрове перетворення Запорізької області», який реалізовано у співпраці між «Google Україна», облдержадміністрацією та міською радою. Про це сповіщається на сайті Запорізької ОДА.

Головним завданням проекту «Цифрове перетворення Запорізької області» є демонстрація того, як за допомогою сучасних інтернет-інструментів можна підвищити туристичну та інвестиційну привабливість регіону. В рамках кампанії була виконана велика робота, результатом якої стали кілька спеціальних сайтів. На карти Google також було нанесено соціально значущі об'єкти Запоріжжя, для місцевих журналістів спільно з FreedomHouse проведено семінар з питань свободи слова. Крім цього, відбулася серія освітніх семінарів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу,  державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті.

Як приклад успішної реалізації проекту співорганізатори назвали сайт «Мандруй Запоріжжям» (https://discover-zp.com.ua/), що став доповненням до представлених раніше проектів інших областей України на порталі https://discover.net.ua/. Нині за допомогою зручної навігації та інтерактивної карти всі охочі зможуть знайти на сайті інформацію про найцікавіші для відвідування місця в області. Спеціально для сайту були створені 3D-тури найцікавішими для туристів маршрутами Запоріжжя та області, де всі охочі можуть здійснити віртуальну прогулянку островом Хортиця включно зі Скіфським станом і музеєм судноплавства «Чайка»; відвідати унікальний історико-археологічний заповідник «Кам'яна могила», прогулятися Ботієвською вітровою електростанцією і навіть зазирнути в цехи одного з найбільших металургійних підприємств України «Запоріжсталь».

Крім цього, в рамках кампанії вперше створено сайт, присвячений спорту, – «Запоріжжя спортивне». Ця інформаційна платформа  включає в себе загальні спортивні новини міста, важливі події спортивного життя Запоріжжя, адреси спортивних майданчиків і профілі дитячо-юнацьких спортивних шкіл із розбивкою за видами спорту. На сайті також можна знайти базу даних запорізьких спортсменів  з профілями і електронними картами.

Ще однією важливою складовою проекту є питання екології. У рамках проекту «Цифрове перетворення Запорізької області» інформацію щодо екологічних проблем Запорізької області було додано на сайт www.ecoukraine.org. Він містить простий у використанні сервіс для інформування державних органів про екологічні проблеми і порушення природоохоронного характеру.

Елена Ахинько

Вторник, 05 Декабрь 2017 14:18

Сегодня, 5 декабря, под стены Запорожской обладминистрации вышли на акцию протеста военные пенсионеры, которые представляют разные силовые службы: ВСУ, милицию, МЧС, пенитенциарную службу, внутренние войска, Нацгвардию и др.

Их главное требование – справедливый перерасчет пенсий. Ведь сегодня 80 процентов экс-силовиков получают от полутора до двух с половиной тысяч гривен. А обещанный властью закон по перерасчету пенсий служивым "потерялся" где-то в коридорах власти.

Пенсионеры говорят, что почти десять лет им не пересматривали и не индексировали пенсии.

Председатель Запорожской областной организации ветеранов внутренних войск и Нацгвардии Украины, полковник запаса Александр Захаров:

– В свое время мы сутками находились на службе, отдавали силы и здоровье, воспитывали чужих детей [а на своих времени не было). Нас поднимали по тревоге в любое время суток и мы выполняли поставленные задачи.

А теперь у нас нищенские пенсии. Это унизительно не только для нас, но и для тех военнослужащих. которые сейчас находятся в зоне АТО. Какие у них будут пенсии при таком отношении власти? Сейчас тот, кто был простым рабочим, пенсию получает больше, чем полковник. В какой стране мира может быть такое?

И на сегодня нет никаких движений по поводу обещанного закона о перерасчете пенсий силовикам. Прошли 1 ноября и 1 декабря, скоро 1 января, а нас даже разговорами никто не утешает.

Последнее повышение пенсий силовикам было в 2008 году. Мне, полковнику, к примеру, подняли пенсию аж на 137 гривен.

Председатель Запорожского областного Совета ветеранов всеукраинской ассоциации ветеранов войны и службы гражданской защиты Василий Гончаренко:

Наша організація в Запорізькій області об'єднує до двох тисяч пенсіонерів МНС [Міністерства з надзвичайних ситуацій]. Це люди, які працювали пожежниками, і нам обіцяли, що на пенсії у нас будуть пільги на комуналку и безкоштовне медичне обслуговування у поліклініці МВС. Зараз пільги у нас забрали, у поліклініці ми не можемо обслуговуватися, бо пожежна охорона фінансується окремо від МВС.

Я підполковник у відставці, на пенсії з 2000 року. За ці роки був один перерахунок пенсії у 2008 році. У нас рядові [а це 80 процентів пенсіонерів] отримають пенсію до півтори тисячі гривен, полковники – три-три з половиною тисячі.

Я знаю, що робітникам з заводів зробили у листопаді перерахунки пенсій і вони отримують до шести тисяч. А наші полковники, що працювали цілодобово, часто ризикували життям, в два рази менше. Це несправедливо, треба поважати службу.

Ті наші колеги, що зараз працюють в МНС, нас підтримують. І вони роблять висновки, як держава цінує важку працю пожежників.

Елена Ахинько, фото Сергея Томко

Больше фото в разделе фоторепортажи

Москаленко Владимир

Москаленко Владимир

Москаленко Владимир

Николай Тишаков

Николай Тишаков

Понедельник, 11 Декабрь 2017 09:00

Бердянская команда "МОРЕМАН, КОСТАРИКАНЕЦ И ЛИЧНО ОН" выиграла сезон 2017 года "Днепровской Лиги Смеха". 10 декабря состоялся финал, который редактор Лиги Смеха Evgeny Gendin анонсировал так:

"будет смешно. будет очень смешно. будет на любителя. будет по-разному.
главное - что будет СМЕШНО ПО-РАЗНОМУ:
- галицький дракульно-чорний гумор від команди "ПРАХ АНДЖЕЛИ" (Дрогобич) і тренера МАРКА КУЦЕВАЛОВА
- драйв, напор и выверенная "классика" от команды "ВЕТЕРАНЫ КОСМИЧЕСКИХ ВОЙСК" (Киев-Прилуки-Остёр) и тренера АЛЕКСАНДРЫ МАШЛЯТИНОЙ
- стиль, вкус, качественный и яркий юмор от команды "ЛЕТНИЙ ВЕЧЕР" (Киев) и МАРКА КУЦЕВАЛОВА
- запредел и инфернальность от бердянского "Монти Пайтон" - команды "МОРЕМАН, КОСТАРИКАНЕЦ И ЛИЧНО ОН" (Бердянск) и АЛЕКСАНДРЫ МАШЛЯТИНОЙ
- вне конкурса - вице-чемпионы Днепровки прошлого сезона - "МЛЕКА" (Днепр) со своим свободным полётом.

Всё это - финал 3-го сезона Днепровской Лиги Смеха ("Днепровки"). Такой, как есть. Сегодняшний. Уж точно не стыдно)".

В захватывающе интересной борьбе победила бердянская команда "МОРЕМАН, КОСТАРИКАНЕЦ И ЛИЧНО ОН", которая состоит из двух человек, в прошлом - актеров команд КВН "Нон Стоп" и "Х.П.З.Я." Василия Горленко и Игоря Кальчева. Они давно живут в Киеве, но продолжают защищать цвета флага Бердянска.

"Трио разные" по этому поводу:

Рады сообщить, что тренера-заменители Настя и Алина, не подвели Сашу. С ее командами в Днепровке взяли везде максимум. Так что Александра Машлятина остаётся укомплектована. Гип-гип УРА!!!
#лигасмеха #днепр #днепровка
в праздничном настроении.

Светлана Шкарупа

Светлана Шкарупа

Среда, 06 Декабрь 2017 14:16

Светлана Шкарупа

Томко Сергей

Понедельник, 11 Декабрь 2017 14:24

Похожее видео

Томко Сергей

Томко Сергей

apple d

Свежий номер

Поиск

Система Orphus